از خل خلی هایم!

 

یکی از عادت هام، که احتمالا اگر یه غریبه ببینه به عقلم شک میکنه و سریع گوشی رو برمیداره و زنگ میزنه امین آباد، حرف زدن با غذا و بدنمه!

خب تمام خوراکی های مورد علاقه ی من پر کالری هستن! مثلا من عادت دارم شیر کاکائو رو اینجوری درست کنم که از 3 تا قاشق پودر کاکائو و 3 تا قاشق ناتلا تشکیل شده باشه! بعد تازه بدون اینکه دلمُ بزنه، با کیک شکلاتی یا برانی بخورمش! خب خداییش شما باشین عذاب وجدان و اینا به خل خلی نمیندازتتون که به شیر کاکائو جان توضیح بدین که ببین عزیزم، شما هم با شکلات تلخ فرقی نداری که، وارد بدنم که شدی خودتُ چربی سوز معرفی کن و بعدشم بگو کلی هم نشاط آوری اصلا! بعد بدن جان شما هم گوش میدی که؟ این بنده خدا که میخوام نوش جانم کنم کالری که نداره هیچ، تازه اصلا کالری منفی هم داره! من به شما پیشنهاد میکنم اصلا به عنوان وُرک ات ثبتش کن! والا! یا فکر کن من یک ساعت طناب زدم! تازه بد نیست یکم هم پاها رو کشیده تر کنی!

تازه وقتایی که میرم سراغ سس مایونز که داستانیه! دسر و اینا هم همینطور! با نوشابه که جریان داشتم که آخر مجبور شدم کلا ترکش کنم!

این جور وقتا اطرافیانم که چشماشون از حدقه میزنه بیرون، فکر کنم بعد از انتشار این پست کلا بی دوست مجازی شم! پرشین هم مسـدودم میکنه! ای بابا! بی پروایی هم دردسری شده ها...!

 

 

 

/ 0 نظر / 43 بازدید