بی هپی :)

 

مطمئنا بی دلیل نیست این روحیه و حال و هوای بهاریم ،نا سلامتی دختر بهارم ، امروز آرام و فردا ابری و حتی طوفانی ! کاملا غیر قابل پیش بینی ، البته فقط برای اطرافیانم . انگار نه انگار که تمام دیروز از دست دوست پسر بی اسمم (!) تمام روز گریه کردم و حتی اینجا ترکوندمش و تو ذهنم ترورش کردم !! 5 صبح بود که بلخره هوای رابطمون آفتابی شد و به آرامش رسیدیم و تا ظهر خوابیدیم ! تا الان که همه چیز آروم بوده و چند دقیقه پیش هم رفت خونه ی دوستش سام مهمونی .

بگذریم از پسرک بی اسم . . . داشتم فکر میکردم کسی که برای اولین با این جمله رو با خودش گفت " گر خواهی نشوی رسوا هم رنگ جماعت شو " چه زندگی سخت و چه تاثیر عمیقی رو ذهن ها داشته که هنوز بعد از سالها با این جمله از خیلی لذت ها و بنظر من از "خودمان" بودن منع میشیم ...

اما برای من اصلا مهم نیست ، ترجیح میدم همین رنگی که هستم ، همینجوری بی پروا بمانم و هر کس هر قضاوتی میخواد در موردم داشته باش ، مگه چند بار تا حالا با کفش های من راه رفته ؟! اصلا از کجا معلوم سبک من درست نباشه و راه آنها غلط ؟! و در نهایت اینکه اگه روزی برسه که دقیقا خودم باشم و به سبک خودم زندگی کنم خوشبخت ترین دختر دنیا خواهم بود .

 

 

 

 

/ 0 نظر / 7 بازدید