میشه همگی لبخند بزنین همیشه؟ از اون واقعیاش؟

 

انگار بعضی آدما به دنیا میان که بشن یه فرشته ی نجات. دکتر صاد یکی از همون آدماس، که مطمئنم نه فقط برای من، بلکه برای همه ی شاگرداش که قطعا تعدادشون از موهای سر من و شما بیشتره، همینطور بوده. مردی که به معنای واقعی کلمه اسطوره اس.

مدتهاس که زندگیم عوض شده، ولی خودم متوجه شدت و کیفیتش نبودم و حتی ممکن بود انقدر نفهمم و نفهمم تا دوباره برگردم به روال سابق... چی بدتر از این که امروزت مثل دیروزها و فرداهات باشه؟! و چی فوق العاده تر از این که امروزت، بهتر از دیروز و بدتر از فرداهات باشه؟ نباید وقتی به این روند رسیدی حتی برای یک روز قطعش کنی. دیگه اینُ با همه ی سلولام یاد گرفتم و امیدوارم یادم نره.

راستی! امروز بالاخره چشمم زیبایی پاییز رو دید! باورتون میشه؟ اعتراف میکنم که تا امروز واقعا نمیدیدم این همه زیبایی رنگ ها رو، هارمونی بی نظیرشون رو... کر بودم، با اینکه عاشق صدای برگ های خشک بودم اما موسیقیشون رو نمیشنیدم! امروز عاشق پاییز شدم :) باور کنید یا نه، دوست داشتن پاییز یکی از آرزوهای دیرینه ام بود. برآورده شد :) اصلا کاش یادم بمونه فردا از درختای حیاط آموزشگاه عکس بندازم و اینجا هم بذارم...

مرسی دکتر صاد :) تا ابد پاینده باشی :)

 

/ 0 نظر / 19 بازدید